Elastcom Plastonit Antiplakát

Plastické hydroizolační hmoty

Tmelení střešních plášťů

FÓLIOVÉ STŘECHY

Vzhledem k rozvoji používání PVC fólií na ploché střechy a střechy velkoplošných hal jsme se rozhodli naši produktovou řadu PLASTONIT uzpůsobit též pro použití na tyto fólie. Jedinečné plastické vlastnosti našich výrobků umožňují perfektní přilnavost k podkladu a vytvoření výborné hydroizolační vrstvy.

Svým charakterem naše produtky přímo vybízejí k tomuto použití. Lze je využít na lokální opravy akutních havárií, kdy do objektu zatéká. Penetrační hmota se perfektně spojí s podkladovou fólií a samostatně nebo ve spojení s tmelem zcela zacelí drobné perforace fólie.

V případě velkého rozsahu havárie nebo konce její životnosti jsme schopni dosáhnout úplné regenerace hydroizolační fólie. Penetrační vrstva se spojí s podkladem a následně je do ní položena sklotextilie, která vytvoří oporu pro hlavní hydroizolační hmotu. Na závěr obnovíme UV odolnost PVC fólie reflexním nátěrem, který poskytne nejen ochranu vrchního materiálu před degradací, ale zabrání též přehřívání konstukce střechy.

Naše řešení v sobě kombinuje rychlost, nízké investiční náklady v porovnání s konkurenčními řešeními, ale navíc i ekologickou šetrnost, protože při tomto postupu nevznikají odpady v podobě staré porušené fólie.

Výhody tohoto řešení oceňuje i náš významný partner skupina CTP, která pomocí našeho systému ošetřuje poškozené nové i starší střechy na svých halách po celé České republice.

S ohledem na vlastnosti fóliových střech zde nachází využití zejména penetrační hmota PLASTONIT COMPOSITE a speciální reflexní nátěr PLASTONIT SILVER.

Fóliové střechy

AKTUALITY

16.09.2014 » Opravtestrechu.cz -...

Právě dnes jsme spustili nový...

12.02.2014 » Jarní seminář společností...

Dne 13.3.2014 pořádáme již druhý ročník "Jarního odborného...

Více aktualit

Kontakt

IZOL-PLASTIK s.r.o.
Sídlo: Gajdošova 16,
615 00 Brno, Česká republika

Kancelář: Jahodová 64, Brno-Tuřany

Tel.: +420 548 216 521
Email: info@izolplastik.cz

O společnosti

Certifikace

ISO 9001:2009 management jakosti
ISO 14001:2005 enviromentální management

certifikace

Certifikace