Elastcom Plastonit Antiplakát

Plastické hydroizolační hmoty

Hledáte řešení?

RENOVACE A OPRAVA ASFALTOVÉ STŘECHY

Základním uplatněním produktové řady PLASTONIT je využití unikátních vlastností pro opravy a rekonstrukce střech se starým asfaltovým pásem (lepenka, guma, atd.) PLASTONIT efektivně opravuje jak lokální průsaky a defekty, tak poskytuje možnost vytvoření nové kompaktní hydroizolační vrstvy technologií PLASTONIT HYDROSHIELD, která se dokonale spojí s podkladem a prodlouží tak její životnost i na dalších 10 let. Máte-li na střeše s asfaltovým povrchem jakékoliv defekty, neváhejte nás kontaktovat.

 

HYDROIZOLACE PRŮMYSLOVÝCH STŘECH

Systémy PLASTONIT poskytují širokou variabilitu možností hydroizolace plochých průmyslových střech. Jejich jedinečnost potvrzuje více jak 2 mil. m2 aplikovaných střech. Nejvíce jsou využívány technologie lokálních SOS oprav, opravy detailů na střechách (světlíky, atiky, atd..), celkové rekonstrukce a renovace pomocí technologie PLASTONIT HYDROSHIELD i využití reflexních vlastností vrchní hydroizolační vrstvy PLASTONIT SILVER. Pokud uvažujete preventivně či akutně řešit životnost vašich střech, kontaktujte nás pro zpracování odborného technického posudku vaší střechy.

 

PLOŠNÉ I LOKÁLNÍ OPRAVY STŘECH Z PVC FÓLIÍ

Systémy PLASTONIT jsou již také úspěšně aplikovány i na povrchy doposud chráněné PVC fólií. Použité hydroizolační pásy z PVC fólie při své životní degradaci vykazují mnohdy závažné lokální defekty, které lze jen těžko opravovat dostupnými prostředky. PLASTONIT umožňuje jak lokální, tak i celoplošnou ochranu plochých střech, které prodlouží životnost současného střešního pláště. Pokud máte střechu z PVC fólie, kontaktujte nás pro odborné posouzení vhodnosti aplikace systémů PLASTONIT.

 

OKAMŽITÉ ZAMEZENÍ PRŮSAKŮM VODY NA STŘEŠE

Technologie PLASTONIT umožňuje rychlé a spolehlivé řešení akutních problémů plynoucích z defekt na střeše. SOS opravy nejen zajistí okamžité zamezení zatékání díky produktu PLASTONIT MASTIC, ale následně umožní pokračovat v dalších opravách, které připraví střechu ke generální opravě formou technologie PLASTONIT HYDROSHIELD. Pokud máte problém se zatékáním, řešte to okamžitě a kontaktujte nás!

 

SNÍŽENÍ TEPLOTY V PRŮMYSLOVÉ HALE

Většinu průmyslových objektů trápí v letních měsících enormní teplotní zatížení střešního pláště a tím zvyšování teploty uvnitř objektů. PLASTONIT SILVER nabízí unikátní spojení hydroizolačních vlastností s reflexní schopností odrážet sluneční energii a tím prokazatelně snižovat teplotu a náklady spojené s klimatizací objektů. Pokud chcete rychlé a účinné řešení prohřívání budov skrz střešní plášť, tak nás kontaktujte.

AKTUALITY

16.09.2014 » Opravtestrechu.cz -...

Právě dnes jsme spustili nový...

12.02.2014 » Jarní seminář společností...

Dne 13.3.2014 pořádáme již druhý ročník "Jarního odborného...

Více aktualit

Kontakt

IZOL-PLASTIK s.r.o.
Sídlo: Gajdošova 16,
615 00 Brno, Česká republika

Kancelář: Jahodová 64, Brno-Tuřany

Tel.: +420 548 216 521
Email: info@izolplastik.cz

O společnosti

Certifikace

ISO 9001:2009 management jakosti
ISO 14001:2005 enviromentální management

certifikace

Certifikace